Паро- вітро- гидробарьер

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Пленка гидроизоляционная Standart G 90 м2

0

6.50 грн.

На складі

..

Код товару: Пленка пароизоляционная Standart P-90 м2

0

6.90 грн.

На складі

..

Код товару: Пленка пароизоляционная H 96 Сильвер ПСБ м2

0

6.50 грн.

На складі

..

Код товару: Супердиффузионная мембрана DIFOIL-S (ветробарьер) м2

0
Хочете купити за 21,50 грн? Уточнюйте у менеджера!

22.00 грн.

На складі

..

Паро- вітро- гидробарьер

Кожен сучасний інноваційний матеріал має власну проникність. З їхньою допомогою можна уникнути надмірної вологості та інших неприємних явищ. Інтернет-магазин «Центр-Строй» пропонує продукцію лише високої якості. Купити гідробар'єр в Одесі чи Дніпрі нескладно. Можна користуватися транспортною послугою міської доставки. У складських приміщеннях у великій кількості присутні мембрани від вітчизняних та зарубіжних виробників.

Гідробар'єр призначений для підтримки в приміщенні комфортного рівня вологості. Для виготовлення такого матеріалу використовують поліетилен або поліпропілен. Виробництво використовує ткацькі технології. Проникність є практично тільки, з одного боку. Це забезпечує підтримку комфортних умов усередині приміщень.

Вітрозахисні мембрани представлені в магазині в широкому асортименті. Покупцеві буде представлений каталог, за яким він легко знайде все те, що йому потрібно. Захисні мембрани представлені у різних різновидах. Можна, наприклад, знайти гідробар'єр для стін.

Присутня така продукція, як гідроізоляційна плівка з мікроперфорацією. Огороджувальні несучі конструкції завдяки такій плівці надійно захищені від несприятливих явищ атмосферного плану. Покупець може стати володарем супердифузійної мембрани трьох шарів. Маючи питому щільність від 65 до 90 г/кв. м, вона суттєво зменшує навантаження на будівельну систему та каркас. Матеріалу не страшні суттєві перепади температур.

Полотно має дуже високу міцність. Під час робіт матеріал випадково пошкодити не можна.

Матеріал може використовуватись як покрівельний гідробар'єр. Для того, щоб зробити придбання, треба відвідати сайт магазину. Будь-який клієнт може купити гідробар'єр, оформивши заявку на сайті.

Нюанси під час використання

Покрівельною плівкою та мембранами захищають дахи підвали, басейни від вологи та вітру.

Гідроізоляційними плівками забезпечується захист від вологи. Верхній шар накладають на теплоізолятор. Укладаючи, залишають зазори для просихання. Купуючи, звертають увагу деякі характеристики матеріалу. Насамперед, це стосується міцності та стійкості до ультрафіолету.

Пароізоляційну плівку кріплять під теплоізолятором.

У дифузійних мембран є неткана структура. Вони не здатні пропускати воду та одночасно дихають. У магазині «Центр-Буд» вся продукція продається за певною вартістю. Ціна на гідробар'єр різна та залежить від виду. Магазин гарантує високу якість усієї продукції, що реалізується. При необхідності покупець може отримати консультацію від співробітника магазину.

Покупець може вивести продукцію зі складу самостійно або користуватися транспортною послугою.

Вологозахисні мембрани реалізуються покупцям у рулонах шириною по 1,5 м. Оплату за покупку можна здійснювати у різний спосіб, включаючи оплату банківською картою.