Клей для шпалер та склополотна

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Bostik 70 клей для стеклохолста 15кг

0
Хочете купити за 749,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

765.00 грн.

На складі

Bostik 70 клей для скловолокна 15кгСфера використання:Клей для стеклохолста Бостик 70 стандарт є гот..

Код товару: Bostik 76 Универсальный клей для обоев (5л)

0

388.00 грн.

На складі

Bostik 76 Клей для обоев 15лУлучшенный суперклей Bostik специализирован для клейки стеклообоев, такж..

Код товару: Bostik 78 для влажных помещений

0

1 180.00 грн.

На складі

Wet Room 78 використовується з метою приклеювання флізеліну, склополотна, вінілових/акрилових шпалер..

Код товару: Клей ПВА (1кг)

0
Хочете купити за 44,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

51.00 грн.

На складі

Клей ПВА (1кг)Бюджетний варіант універсального клею. Нерідко застосовується як добавка до цементного..

Код товару: Клей ПВА (3кг)

0

75.00 грн.

На складі

Бюджетний варіант універсального клею. Нерідко застосовується як добавка до цементного і крейдяного ..

Код товару: Bostik 76 Универсальный клей для обоев (15л)

0
Хочете купити за 945,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

986.00 грн.

На складі

Bostik 76 Клей для шпалер 15лПокращений суперклей Bostik призначений для клейки склошпалер, а також ..

Код товару: Клей ПВА (10кг)

0
Хочете купити за 365,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

395.00 грн.

На складі

Бюджетний варіант універсального клею. Нерідко застосовується як добавка до цементного і крейдяного ..

Код товару: Клей ПВА (5кг)

0
Хочете купити за 188,00 грн? Уточнюйте у менеджера!

196.00 грн.

На складі

Бюджетний варіант універсального клею. Нерідко застосовується як добавка до цементного і крейдяного ..

Клей для шпалер та склополотна

Сучасні методи фінішної обробки пред'являють підвищені вимоги до якості кріплення оздоблювальних матеріалів. Сьогодні можна придбати високоефективний клей для флізелінових шпалер та склополотна. У компанії «Центр-Строй» їх можуть доставити прямо зі складу. Асортимент включає продукцію, яку пропонують найкращі виробники світу. Також можна придбати і бюджетні товари.

У цій компанії можна запросто купити клей для шпалер, який має високий рівень адгезії до різних мінеральних підстав. Сполучними речовинами виступають сполуки органічного та неорганічного характеру. Вони мають унікальні властивості. Висохнувши, вони мають здатність утворення міцного шару. Він буде міцно утримувати легкі і важкі полотна протягом всієї корисної експлуатації.

Індустрія будівництва для обробки стін здатна запропонувати матеріали у широкому спектрі. Продукція представлена різними виробниками. Для пошуку необхідного товару можна скористатися каталогом. У його складі, у тому числі, у продажу є клей Бостік для склополотна. Компанія пропонує клей для різних видів шпалер та склополотна. У продажу є клей чотирьох серій. Продукцію використовують залежно від виду шпалер. Наприклад, акрилові та вінілові шпалери необхідно фіксувати на клей серії Strong. Інші види шпалер фіксують на клей інших серій.

Здебільшого продукція вже готова до застосування та не вимагає проведення якихось додаткових дій щодо приготування. Очевидно, вартість на клей для шпалер різна і залежить від конкретного виду. Будь-який клей має порівняно нетривалий термін висихання. Зазвичай він не перевищує 24 години. Клей досить стійкий до замерзання. Він здатний витримати до 6 циклів заморожування та розморожування.

Як вибрати клей для шпалер?

Насамперед, клей повинен підходити для того чи іншого полотна. Значення мають такі показники шпалер, як їхня маса, структура, показники допустимої вологості. Використання будь-якого клею передбачає певну витрату. Зазвичай, його величину вказують на упаковці. Все це повною мірою стосується і витрати клей Бостик для скловолокна.

Будь-який виробник обов'язково прикладає інструкцію із застосування клею. Потрібно подивитися, чи допускається його рівномірне розподілення по поверхні.

Клей може суттєво відрізнятись один від одного за складом. Найбільшу популярність має продукція, у складі якої є полімери. Склади відрізняються і типом склеювання. Можуть використовуватися універсальні та спеціальні склади. Універсальний клей можна використовувати для будь-якого типу шпалер. Для наклейки вінілових шпалер використовується спеціальний склад. Склад включає компоненти, що перешкоджають утворенню цвілі. Середній термін експлуатації якісного клею складає 4-5 років. Протягом цього часу він може досить добре тримати шпалери.

Склошпалери фіксують спеціальним типом клею. З його застосуванням досягається міцне з'єднання між полотном та стіною.

З придбанням будь-якого виду клею немає будь-яких проблем. Замовлення можна оформити прямо на сайті. Вибраний товар просто треба додати до корзини. Замовлення можна також зробити телефоном. Для постійних та оптових покупців завжди є знижки. Можлива доставка товару.

Вигода від придбання продукції компанії «Центр-Строй»

Головною перевагою є те, що на всю продукцію встановлено невисоку ціну. Клієнтами підприємства є приватні особи, організації, підприємства. Можна сформувати поодиноке замовлення чи цілу партію. Вся продукція має виняткові експлуатаційні характеристики. На всю продукцію є сертифікати відповідності міжнародним стандартам. Зі складу допускається самовивіз продукції. Також можна оформити замовлення на надання транспортних послуг.